Zaznacz stronę

W dniach 14-20 stycznia 2019 r. Kolonia zamienia się na tydzień w światową stolicę mebli, która wyznacza trendy i proponuje świeże, innowacyjne pomysły w dziedzinie wyposażenia wnętrz. W tym roku jedną z polskich firm, którym będzie dane wystąpić wśród liderów światowego wzornictwa, będzie 4Nature System – Wertykalni –  laureat konkursu Dobry Wzór 2018 w sferze Usług.

4Nature System – Wertykalni wprowadza naturę wspartą najnowszą technologią do biur i mieszkań. Oferują systemowe rozwiązania, w tym zielone ściany z roślin oraz mchów. W swoich produktach stawiają na zaawansowaną technologię, niezawodne rozwiązania i dobry design. Łącząc te elementy z roślinnością wspomagają dobroczynne działanie natury wpływając na zdrowie, wydajność pracy i zadowolenie z życia, budując optymalny work-life balance.

Na targach IMM firma 4Nature System – Wertykalni zaprezentuje dwa produkty 4Nature Smart. 4Nature Smart to linia gotowych produktów z wbudowanym systemem ogrodów wertykalnych zamkniętych designerską aluminiową ramą, gotowe do zawieszenia na ścianie lub mocowane do podłogi.  Zielone ściany w formie 4Nature Smart mają automatyczne nawadnianie i inteligentne sterowanie, co pozwala na ograniczenie pielęgnacji roślin do minimum. Wystarczy tylko ściągnąć aplikację mobilną, podłączyć produkt do prądu i cieszyć się piękną zieloną ścianą. Jest to produkt nagrodzony w konkursie  Dobry Wzór 2018 w kategorii usługa.

Produkty z linii 4Nature Smart zostaną zaprezentowane na dwóch stoiskach:

  • IMM: Hala 4.1, stanowisko nr E-097 – na stoisku „Design in Poland” organizowanym przez Polską Agencję Inwestycji i Handlu, gdzie wśród polskich mebli i akcesoriów wyróżniających się na tle światowego asortymentu zostanie zaprezentowany 4Nature Smart F1 – zamknięty w designerskiej ramie ogród wertykalny na 16 roślin, gotowy do zawieszenia na ścianie.
  • Living Kitchen: Hala 4.1 Stoisko nr E-040 w specjalnej strefie „Let’s be smart” – tu zostanie pokazany model F2 z tej samej linii 4Nature Smart, tym razem większy, bo na aż 36 roślin.

Niezwykły wpływ zieleni

Twórcy 4Nature System – Wertykalni wierzą w siłę i moc zieleni oraz jej dobroczynny wpływ na ludzi. Zieleń redukuje napięcie i stres, polepsza samopoczucie i daje poczucie harmonii. Bliskość roślin podnosi jakość powietrza poprzez jego oczyszczanie i nawilżanie a to wpływa na poprawę psychicznego i fizycznego zdrowia oraz znacząco podnosi efektywność i produktywność pracy. Zieleń pomaga się skupić, a przy okazji jest atrakcyjnym elementem dekoracyjnym, dzięki czemu wzrasta chęć przebywania w przyjaznej eko-przestrzeni.