Zaznacz stronę

Wiemy, że końcówka sierpnia jest okresem pełnym wyzwań i często zwyczajnie brakuje czasu. Dlatego przedłużamy termin nadsyłania zgłoszeń do Konkursu Dobry Wzór. Wszystkim, którzy prosili o więcej czasu na przygotowanie zgłoszeń, dajemy dodatkowy tydzień.

14 września o 23:59 formularz zostanie zamknięty.

Formularz znajduje się na stronie głównej: https://dobrywzor.com.pl/

Jednocześnie zachęcamy, by nie zostawiać zgłoszeń na ostatnią chwilę 😊

Przypomnijmy kilka ważnych założeń:

  • Do konkursu przyjmowane są produkty i usługi dostępne na polskim rynku. Po wstępnej kwalifikacji poddawane są dwuetapowej ocenie. To doskonała okazja do zaprezentowania swoich koncepcji profesjonalnemu, interdyscyplinarnemu Jury, które oceni innowacyjność, estetykę, funkcjonalność i jakość wdrażanych rozwiązań. W tym gronie zasiadają eksperci IWP, uznani projektanci oraz przedstawiciele instytucji gospodarczych.
  • Nagrodą główną w konkursie jest szeroko Godło: Dobry Wzór. Ideą tego prestiżowego wyróżnienia jest promowanie dobrego i innowacyjnego wzornictwa kształtującego polski rynek i promującego najlepszy design, zarówno wśród ekspertów w branży, jak i użytkowników oraz potencjalnych klientów.
  • Finałowe projekty będą prezentowane na corocznej wystawie pokonkursowej w siedzibie Instytutu Wzornictwa Przemysłowego w Warszawie. Jak co roku powstanie także katalog Laureatów Dobry Wzór 2023, który jest dodatkowym źródłem promocji dla nagrodzonych produktów i usług.