Zaznacz stronę

Nobile Click’N’Go

Zestaw akcesoriów do desek kitesurfingowych

Marka:

Nobile Sports

Projekt:

Dariusz Rosiak (Nobile Sports), Grzegorz Staszczuk (Nobile Sports), Dorota Kabała (We design for physical culture), Petr Santarius (SP Boarding)

Producent:

Nobile Sports Sp. z o.o.

Na rynku od:

2016

Cena:

616,21 zł za IFS 2016, 217,23 zł za Grab Handle, 106,40 zł za Fins and Adapters

Edycja konkursu:

2016

Sfera:

Publiczna

 

Zestaw akcesoriów do desek kitesurfingowych z systemem Click’n’Go, który zapewnia wygodne i szybkie mocowanie do deski bez użycia śrubokrętu – cecha wyróżniająca produkt spośród konkurencji. Regulację, montaż i demontaż akcesoriów można przeprowadzić od ręki. Rozwiązanie przydatne, gdy np. z jednej deski korzystają różne osoby i konieczna jest zmiana rozstawu wiązań. Listki montażowe zaprojektowano uwzględniając ergonomię chwytu – umożliwiają precyzyjny chwyt oraz użycie odpowiedniej siły do dokręcenia mocowania bez użycia narzędzi.

OPINIA EKSPERTA

Zestaw akcesoriów Nobile Click’N’Go to przemyślana koncepcja oparta na dokładnej znajomości potrzeb i problemów kitesurferów. Na wyróżnienie zasługują: oryginalne i nie mające odpowiedników na rynku rozwiązanie funkcjonalne pozwalające na korzystanie ze sprzętu bez użycia narzędzi, co daje użytkownikowi swobodę działania niezależnie od miejsca i ogranicza ilość podręcznego wyposażenia, a także wyjątkowa ergonomia i bezpieczeństwo.