Zaznacz stronę

Custom

ZESTAW WYPOCZYNKOWY I STOLIK

Marka:

VOX

Projekt:

Joanna Leciejewska

Producent:

Meble VOX sp. z o.o. sp. k.

Na rynku od:

2015

Cena:

1590 zł

Edycja konkursu:

2016

Sfera:

Dom

 

Zestaw modułowych siedzisk do wypoczynku, które można ze sobą dowolnie zestawiać. Pozwala na szybkie przearanżowanie przestrzeni i dopasowanie jej do potrzeb użytkowników. Składa się z dwóch rodzajów poduch, siedziskowych i oparciowych oraz z szuflady, na których spoczywają poduchy. Szczególną uwagę zwraca głębokość siedzisk – oparcie znajduje się wystarczająco daleko od krawędzi siedzisk, by zapewnić użytkownikom wygodną pozycję półleżenia. Poduchy dostępne w czterech wersjach kolorystycznych, fronty szuflad w dwóch.

OPINIA EKSPERTA

Custom, po angielsku zwyczaj, przyzwyczajenie, czyli indywidualny sposób w jaki traktujemy przedmioty. Tak nazywa się kolekcja Joanny Leciejewskiej, bo customizacja jest dzisiaj kluczem do sukcesu rynkowego. Trzeba tak projektować, żeby meble dały szansę klientowi
na swoje własne, indywidualne sposoby użytkowania. Doskonały przykład połączenia koncepcji modułów meblowych z rozwiązaniami typu: szuflady, jeżdżący stolik ze zdejmowanymi blatami.

Jury wskazało na wyjątkowe walory rynkowe zestawu CUSTOM, który dzięki modułowości poddaje się indywidualnym modyfikacjom. To mebel nowoczesny, demokratyczny i dla każdego.

Wyróżnienie Ministra Rozwoju i Finansów