Zaznacz stronę

Więcej Miejsca

Przechowalnia rzeczy oraz usługi przeprowadzkowe w Warszawie

Projekt:

Więcej Miejsca

Usługodawca:

Więcej Miejsca Sp. z o.o.

Na rynku od:

2015

Cena od:

od 15 zł

Edycja konkursu:

2016

Sfera:

Usługi

 

Usługa jest odpowiedzią na problem małej przestrzeni mieszkalnej i braku miejsca do przechowywania rzeczy. Działa w systemie door-to door – po złożeniu zamówienia online lub telefonicznie pracownik firmy przyjeżdża do klienta po rzeczy, zawozi do magazynu na przechowanie i zwraca na żądanie. Przedmioty pakowane są w specjalne plastikowe pojemniki – ich liczbę klient określa w zamówieniu. Na czas przechowywania, użytkownicy otrzymują dostęp do wirtualnego schowka – katalogu online oddanych na przechowanie rzeczy.

OPINIA EKSPERTA

Usługa rozwiązująca problem, z którym ma, miał, lub będzie miał do czynienia prawie każdy – brak miejsca do przechowywania. Usługa “Więcej miejsca” problem ten rozwiązuje w sposób jak najbardziej przyjazny dla klienta, który poza zamówieniem usługi (telefonicznie lub za pośrednictwem przyjaznej aplikacji) nie musi się troszczyć o transport, pakowanie, logistykę – to spoczywa wyłącznie na barkach usługodawcy.

Jury dostrzegło w usłudze „Więcej Miejsca” praktyczne rozwiązanie problemu, który mamy niemal wszyscy: zalegających rzeczy, które w danym czasie czy sezonie są nam niepotrzebne. W nagrodzonej usłudze problem rozwiązuje jeden telefon – transport, pakowanie i logistykę usługodawca bierze całkowicie na siebie.