Zaznacz stronę

TRUFLE MOZAIKI

TWORZENIE I ZAMAWIANIE ON-LINE SPERSONALIZOWANYCH MOZAIEK

Projekt:

Trufle Mozaiki

Usługodawca:

Trufle Mozaiki Jakub Wolak

Na rynku od:

2015

Cena od:

450 - 620 zł / m2

Edycja konkursu:

2017

Sfera:

Usługi

Usługa bazuje na autorskiej technologii – zautomatyzowanej linii do układania mozaiki. Pozwala w szybki i bezbłędny sposób tworzyć dowolne wzory z kwadratowych i heksagonalnych płytek. Dzięki automatyzacji procesu produkcji, znaną od starożytności ze swoich znakomitych parametrów technicznych mozaikę można zastosować tam, gdzie do tej pory było to niemożliwe ze względu na ograniczenia budżetowe lub czasowe (szczególne w projektach o dużej skali jak baseny czy elewacje budynków). Mozaiki produkowane są w oparciu o projekty klienta lub na bazie kolekcji stworzonej przez projektantów i ilustratorów z krakowskiej i katowickiej ASP.

OPINIA EKSPERTA

Unikalna na polskim rynku usługa, która pozwala na tworzenie i zamawianie mozaiki szklanej na podstawie indywidualnie wymyślonego wzoru. Dzięki usłudze, klient nie jest zwykłym kupującym zdanym na katalogowy próbnik – uruchomiona zostaje jego twórcza wyobraźnia. Może stworzyć spersonalizowaną mozaikę korzystając z dostępnej na stronie internetowej szerokiej gamy wzorów i kolorów, a w razie rozterek zdać się na bezpłatną pomoc projektanta i architekta. Wyrazy uznania za sprawną koordynację poszczególnych elementów usługi.

JURY zwróciło uwagę na to, że usługa bazuje na autorskiej i innowacyjne technologii – zautomatyzowanej linii do układania obrazów z kostek szklanej mozaiki. Dzięki Truflom każdy może stworzyć w pełni swoją – spersonalizowaną mozaikę, czy przełożyć na język plastyczny mozaiki dowolny, zaproponowany przez siebie obraz. Wyrazy uznania za koordynację poszczególnych elementów usługi!