Zaznacz stronę

The First News

Grafika

Marka:

The First News

Projekt:

Dominika Szczechowicz

Na rynku od:

2018

Edycja konkursu:

2019

Sfera:

Grafika użytkowa i opakowania

 

OPIS PRODUKTU 

Pierwszy portal anglojęzyczny o Polsce z nowatorską szatą graficzną i przyjaznym interfejsem, którego odbiorcami są wszyscy, którzy chcą przeczytać interesujące informacje o Polsce i Polakach. Przyjazna dla czytelnika nawigacja treści oraz estetyczny layout, zbliżony wyglądem do lifestylowych serwisów angielskojęzycznych, sprawiają że portal jest łatwo dostępny dla grupy odbiorców z myślą, o których został stworzony.

OPINIA EKSPERTA 

Graficzna oprawa The First News stawia na klasykę, prostotę i neutralne kolory. Stronę wyróżnia przejrzystość, uspokajająca estetyka i ergonomiczny układ z kafelkami, dostosowany do oka czytającego od lewej do prawej strony. Wersja mobilna jest równie dobrze uporządkowana i łatwa w nawigacji. Spójna estetycznie i konsekwentna grafika The First News, wraz z klasycznie wyglądającym logotypem jest mocną stroną tego wartościowego popularyzatorskiego przedsięwzięcia.

Uzasadnienie

Agencja Rozwoju Przemysłu zdecydowała się przyznać dodatkowe wyróżnienie portalowi „The First News”. Serwis ten, noszący nazwę od  pierwszej gazety założonej przez Josepha Conrada, swoim układem graficznym oraz układem treści, może śmiało rywalizować z najlepszymi i największymi tytułami międzynarodowymi. Jest on przyjemny dla oka, przejrzysty i wygląda bardzo profesjonalnie.