Zaznacz stronę

System wodny ERGO LINE

OGRODOWE ZRASZACZE I AKCESORIA

Marka:

Cellfast

Projekt:

KABO&PYDO Tomasz Pydo i Katarzyna Borkowska

Producent:

Cellfast Sp. z o.o.

Na rynku od:

2015

Cena od:

od 11,89 do 94 zł

Edycja konkursu:

2015

Sfera:

Dom

 

System składa się ze zraszaczy (pistoletowych, prostych i obrotowych), szybkozłączek, reparatorów (łączą 2 węże ogrodowe), przyłącza
kranowego i prysznica ogrodowego. Miejsca narażone na uderzenia podczas zwijania węża oraz uchwyt wzmocniono elastycznym tworzywem. Zraszacz pistoletowy można zawiesić na dłoni (i ją rozluźnić), a hak pozwala na jego odwieszanie. Złącze jest przedłużeniem rękojeści. Dźwignię natężenia strumienia obsługuje się jedną ręką. Zaokrąglone ryfle powierzchni odkręcanych zwiększają przyczepność. Dzięki otworom stożkowym w sicie strumień wody jest precyzyjny i delikatny. Czytelne oznaczenia graficzne: najistotniejsze informacje podano czarno na białym.

OPINIA EKSPERTA

Zwraca uwagę ponadprzeciętna funkcjonalność systemu. Pomysłowe rozwiązania podnoszą walory użytkowe i dają duże szanse powodzenia. Jakość materiałów, staranność wykonania, wizualna atrakcyjność, przyjemna kolorystyka sprzętu w tej klasie cenowej jest czymś wyjątkowym. Duży plus za przybliżanie wzornictwa na dobrym poziomie nabywcom produktów popularnych.

Jury wskazało na doskonałą jakość kilkudziesięciu elementów tworzących system wodny ERGO LINE. Wykorzystano w nim innowacyjne choć bardzo proste rozwiązania, które poprawiają funkcjonalność i praktyczność zraszaczy, szybkozłączek i reparatorów. Dodatkowo jury doceniło odwagę firmy Cellfast w zatrudnieniu bardzo młodych projektantów, powierzeniu im trudnego i skomplikowanego projektu, który przeprowadzono w sposób modelowy. W wyniku współpracy konsekwentnego producenta i profesjonalnych projektantów otrzymaliśmy produkt rynkowy na bardzo dobrym poziomie i w cenie która pozwala na określenie go mianem designu demokratycznego.