Zaznacz stronę

DATA 2

System oświetlenia awaryjnego

Projekt:

Dział R&D firmy TM TECHNOLOGIE

Producent:

TM TECHNOLOGIE Sp. z o.o

Na rynku od:

2016

Cena:

6500 zł

Edycja konkursu:

2016

Sfera:

Usługi

 

Intuicyjny i prosty w obsłudze system monitorowania oświetlenia awaryjnego w dużych obiektach użyteczności publicznej. Może czuwać nad pracą do 4096 opraw awaryjnych, określając ich stan, przeprowadzając testy funkcjonalne i autonomii, które są konfigurowane przez użytkownika. Sterowanie odbywa się za pomocą panelu dotykowego z prostym interfejsem. Użytkownicy mają pełny dostęp do zdarzeń historii systemu, możliwość naprzemiennego oraz automatycznego i cyklicznego testowania opraw, a także podglądu stanu systemu przez stronę internetową.

OPINIA EKSPERTA

System przemyślany pod kątem potrzeb dużych budynków użyteczności publicznej wyróżnia się dużą maksymalną ilością opraw w systemie, wysokim poziomem zabezpieczenia dostępu i ochroną przed awarią weryfikowaną w sposób ciągły. Przejrzysty interfejs i intuicyjne działanie pozwalają na szybkie i bezproblemowe wdrożenie pracowników do obsługi systemu. O dostosowaniu DATA 2 do wymogów współczesności świadczy możliwość współpracy centrali z systemami budynków inteligentnych.

Jury zwróciło uwagę na doskonale dopasowanie systemu DATA 2 do obsługi dużych budynków użyteczności publicznej. Wysoki poziom zabezpieczenia dostępu i ochrona przed awarią budują poczucie bezpieczeństwa i wiarygodność rozwiązania.