Zaznacz stronę

BALMA PLUS

System mebli biurowych

Marka:

Balma Plus

Projekt:

Piotr Kuchciński, Wiktoria Lenart

Producent:

Fabryka Mebli Balma SA

Na rynku od:

2015

Cena:

od 945 zł netto

Edycja konkursu:

2016

Sfera:

Praca

 

Pierwszy system mebli zaprojektowanych w oparciu o filozofię Think Pro, według której działa Fabryka Mebli Balma SA. W aspekcie projektowym zakłada ona odejście od patrzenia na biuro w kategoriach przestrzeni, na rzecz uwzględnienia stylów pracy. Stąd też elastyczność i możliwość nieograniczonej aranżacji stanowiska pracy tworzy jedno, za to kompletne rozwiązanie dopasowane do różnych form działania. System zwiększa potencjał dla wymiany informacji, jednocześnie jest ergonomiczny i pozwala na zachowanie prywatności.

OPINIA EKSPERTA

Prostota spójnych stylistycznie form i mobilność modułów, przyjemna kolorystyka oraz miękkość tekstylnego wykończenia, dają szerokie możliwości sterowania klimatem wnętrza biurowego, które w zależności od potrzeb może pobudzać, wyciszać, integrować lub zapewniać odosobnienie. Ogromną wartością systemu jest jego zdolność do rozwijania potencjału pracowników poprzez docenienie znaczenia komfortu w miejscu pracy.

Jury zwróciło uwagę nowoczesne i zgodne z trendami myślenie o miejscu pracy, gdzie pracodawca bierze pod uwagę nie tylko przepisy BHP, ale aspekty tak subtelne, jak indywidualne style pracy i do nich dopasowuje rozwiązania meblowe.

 

Wyróżnienie Ministra Rozwoju i Finansów.