Zaznacz stronę

SANDISS

Kolekcja mebli biurowych

Marka:

Paged

Projekt:

Paged Design Team

Producent:

Paged Meble S.A.

Na rynku od:

2018

Cena od:

od 1845 zł

Edycja konkursu:

2018

 

SANDISS to kolekcja mebli biurowych z naturalnego drewna i sklejki. Inspiracją była długoletnia tradycja obróbki drewna i sklejki oraz duże zapotrzebowanie na naturalne materiały w przestrzeniach do pracy. Kolekcja SANDISS jest funkcjonalna – można łatwo poprowadzić kable w nogach i pod blatem, czy ustawić wygodnie tablet w drewnianym piórniku. Blaty mają naturalne obrzeża sklejkowe lub dębowe oraz mogą być wykończone nowoczesnymi laminatami lub fornirem barwionym z szerokiej gamy kolorystycznej Paged.

OPINIA EKSPERTA

Kolekcja mebli biurowych SANDISS świadczy o doskonałym zrozumieniu potrzeb współczesnego biura, które może być po prostu pięknym wnętrzem. Ciepło naturalnego drewna ujęte w proste formy mebli kojarzących się z mieszkaniem musi się przekładać na dobre samopoczucie pracowników. SANDISS oferuje odczucie prestiżu w nowej jakości: bezpretensjonalnej, nie silącej się ani na surową industrialną nowoczesność, ani na gabinetową tradycję. Po prostu – klasa w każdym calu, absolutnie warta swojej ceny.

UZASADNIENIE:
Jury wskazało na to, że firma Paged nadążą za trendami w wyposażeniu biur i dostrzega konieczność ich humanizacji. Chcemy pracować w otoczeniu miłym dla oka, zamiast oklein szukamy naturalnego drewna, nie chcemy się potykać o kable i męczyć się nieustannym kontaktem z ekranem monitora. Kolekcja Snadiss daje nam szansę na biuro w wydaniu mniej biurowym, a jednak eleganckim i funkcjonalnym.