Zaznacz stronę

Reeco Premium

STÓŁ ANTYSTATYCZNY

Marka:

Reeco

Projekt:

Koordynator Projektu - Zbigniew Łysoniewski, Projektant - Rafał Piłat

Producent:

Renex

Na rynku od:

2013

Cena:

2990 zł

Edycja konkursu:

2015

Sfera:

Praca

 

Wyposażenie niezbędne przy produkcji urządzeń elektronicznych i elektrotechnicznych i wszędzie, gdzie należy przeciwdziałać ESD (wyładowaniom elektrostatycznym). Modułową konstrukcję stalową pomalowano farbą antystatyczną, specjalistyczny blat z rdzeniem przewodzącym ładunki elektrostatyczne pokryto laminatem HPL. Wysokość blatu regulowana elektrycznie. Zgodność z normą EN 61340-5- 1 w zakresie ochrony przed ESD. Wymiary blatu: 1530 x 750 mm.

OPINIA EKSPERTA

Ergonomiczny stół daje możliwość dostosowania wysokości blatu do bieżących potrzeb pracownika, także w przypadku jego niepełnosprawności. Sterowane przyciskami siłowniki działają płynnie i precyzyjnie. Konstrukcja kolumn podnoszących wytrzymuje duże obciążenia, a wyposażenie dodatkowe pozwala zorganizować i uporządkować stanowisko pracy. Nowoczesny wygląd i solidne wykonanie korzystnie wpływają na wizerunek firmy i samopoczucie pracowników, podobnie jak estetyka: prosty logotyp podkreśla techniczny charakter sprzętu, neutralna kolorystyka sprzyja skupieniu. Wzornictwo na wysokim poziomie.

Jury wskazało na doskonałe dopasowanie produktu do potrzeb specyficznego rynku organizacji miejsca pracy, gdzie wymagania ergonomiczne mają decydujące znaczenia, bo to właśnie one decydują o bezpieczeństwie i wydajności. Stół Reeco to niezbędne wyposażenie pomieszczeń, w których odbywa się produkcja urządzeń elektronicznych i elektrotechnicznych i wszędzie tam, gdzie należy przeciwdziałać wyładowaniom elektrostatycznym. Specjalistyczny blat z rdzeniem przewodzącym ładunki elektrostatyczne pokryto laminatem HPL a konstrukcje zabezpieczono farbą antystatyczną. Blat można ustawiać na różnych wysokościach, co sprawdza się także w przypadku pracowników niepełnosprawnych czy pracujących na wózkach inwalidzkich. Stół jest produktem demokratycznym, a jego wyjątkowo przystępna cena może wpłynąć na upowszechnienie go na polskim rynku.