Zaznacz stronę

QUATRO GRANITE

Dywan łatwoczyszczący

Marka:

Carpet Decor

Projekt:

Grupa Fargotex

Producent:

Fargotex Sp. z o.o.

Na rynku od:

2018

Cena od:

999

Edycja konkursu:

2018

 

Grupa Fargotex to finalista konkursu Dobry Wzór z lat 2016 i 2017. Wtedy prezentowała innowacyjne tkaniny. W tym roku w finale DW po raz pierwszy znalazł się dywan zaprojektowany i wyprodukowany przez Fargotex. QUATRO GRANITE, podobnie jak inne dywany linii Carpet Decor, dzięki wykorzystaniu materiałów o charakterze hydrofobowym nie wchłania wylanej na niego cieczy. Łatwo więc można usunąć zanieczyszczenia używając wody i papierowego ręcznika. QUATRO GRANITE wyróżnia się uniwersalną kolorystyką, dzięki której pasuje zarówno do wnętrza stylowego, jak i nowoczesnego.

OPINIA EKSPERTA

Producent skorzystał ze swojego doświadczenia w segmencie tkanin i zaoferował dywan o unikalnych właściwościach plamoodpornych, które zapewnia technologia Easy Clean. Antyalergiczne właściwości oraz podnosząca bezpieczeństwo powłoka antypoślizgowa to kolejne zalety, które docenią zwłaszcza rodziny z dziećmi lub właściciele zwierząt domowych. Ciekawym udogodnieniem, niespotykanym w przypadku dużych dywanów, jest możliwość wyprania go w pralce. Poza wysoką funkcjonalnością dywan QUATRO GRANITE cechuje ciekawe wzornictwo.

 

UZASADNIENIE:
Jury doceniło nowoczesność i przyjazność dywanu Quatro Granite, na który można rozlać bezkarnie sok, wino – bo nie chłonie cieczy, jest antyalergiczny, antypoślizgowy i – trudno w to uwierzyć, ale można go prać w pralce! A przy tych wszystkich właściwościach ma nowoczesną i zgodną z trendami dekorację.