Zaznacz stronę

POWERKIT Qi

Samochodowy uchwyt do smartfonów z ładowaniem bezprzewodowym

Marka:

BURY POWERMOUNT

Projekt:

Andrzej Bury

Producent:

BURY Sp. z o.o.

Na rynku od:

2017

Cena od:

499 zł

Edycja konkursu:

2018

 

POWERKIT Qi to uchwyt samochodowy z ładowaniem indukcyjnym, zaprojektowany przez firmę BURY w celu zwiększenia bezpieczeństwa jazdy. Ma funkcję ładowania bezprzewodowego zgodnego ze standardem Qi oraz wbudowane gniazdo USB typ C. Produkt oparty jest na modułowym wzornictwie, może być dostosowywany do zmieniających się potrzeb użytkownika oraz postępu technologicznego. Pasuje do wszystkich modeli smartfonów. Wyrafinowany design oraz zastosowanie wysokiej jakości materiałów sprawia, że urządzenie wkomponowuję się do każdego nowoczesnego.

OPINIA EKSPERTA

Ładowanie telefonu w czasie jazdy jest bardzo ważnym zadaniem, którego koniecznie trzeba dopilnować, aby uniknąć kłopotów. Możliwość bezprzewodowego ładowania znacznie podnosi komfort użytkowania telefonu i korzystnie wpływa na bezpieczeństwo jazdy. POWERKIT Qi zapewnia możliwość elastycznego dostosowania do różnych modeli telefonów i niezawodne działanie. Uchwyt jest bardzo użyteczny i wyglądem komponuje się do wnętrz, ekskluzywnych wnętrz pojazdów, dzięki czemu jest możliwe wyeksponowane odpowiedniego prestiżu wyposażenia wnętrza, co jest ważne dla estetów i użytkowników biznesowych.

UZASADNIENIE JURY: Samochodowy uchwyt do smartfonów QI firmy Bury to przedmiot o którym każdy kierowca mówi – chcę taki mieć. Tę właśnie cechę doceniło jury konkursu – doskonałą odpowiedź na potrzeby rynku i umiejętność sprostania wymaganiom wymagającego klienta, który chce rozmawiać bez mandatu, ładować telefon bez podłączania kabelka i nie wstydzić się wyglądem uchwytu – a nawet być dumnym z jego designu.