Zaznacz stronę

Pospay

Fiskalny Terminal Płatniczy

Marka:

Posnet

Projekt:

Zespół Konstruktorów Posnet Polska S.A. pod kierownictwem Pawła Pontka. Design: Artur Bętkowski. Funkcjonalność produktu: Dział Rozwoju i Wsparcia Produktu Posnet Polska S.A. pod kier. Roberta Szmidta

Producent:

Posnet Polska S.A.

Na rynku od:

2019

Edycja konkursu:

2019

Sfera:

Praca

Cena:

2090 zł

 

OPIS PRODUKTU 

W 2017 roku Posnet otrzymał nagrodę Dobry Wzór za drukarkę fiskalną Trio. W tym roku w gronie finalistów znalazł się POSPAY, pierwszy mobilny Fiskalny Terminal Płatniczy marki. W innowacyjny sposób łączy w sobie funkcje drukarki fiskalnej, kasy i terminala płatniczego. Urządzenie świetnie wpisuje się w najnowsze trendy rynkowe, gdzie ze względu na wygodę i ergonomię pracy, klienci coraz częściej poszukują rozwiązań wielofunkcyjnych. Transmisja danych, za pomocą sieci GSM lub Wi-Fi, sprawia, że POSPAY może pracować w dowolnym miejscu. Wkrótce produkt będzie również dostępny w wersji online.

OPINIA EKSPERTA

To świetnie, nowocześnie wyglądające urządzenie w swojej kompaktowej obudowie zawiera wszystkie funkcje potrzebne do obsługi transakcji i płatności: kasę i drukarkę fiskalną oraz terminal płatniczy. Innowacyjna wielozadaniowość i mobilność POSPAY wprowadzają na rynek współczesnego małego biznesu nową jakość. Urządzenie zapewnia przyjazną obsługę, transmisję danych GSM, obsługę wszystkich typów kart i płatności telefonem, możliwość personalizacji i dużą pojemność akumulatora.