Zaznacz stronę

POSNET TRIO

DRUKARKA FISKALNA

Marka:

Posnet

Projekt:

Projekt: Zespół Konstruktorów Posnet Polska S.A. pod kierownictwem Pawła Pontka - opracowanie produktu. Design - Artur Bętkowski. Funkcjonalność produktu - Dział Rozwoju i Wsparcia Produktu Posnet Polska S.A. pod kierownictwem Roberta Szmidta

Producent:

Posnet Polska S.A.

Na rynku od:

2016

Cena od:

2399 zł

Edycja konkursu:

2017

Sfera:

Praca

 

Pierwsza drukarka fiskalna, którą można nie tylko skomunikować z urządzeniem mobilnym, ale również fizycznie zintegrować. Trójkątna obudowa, która kryje w sobie najnowocześniejsze rozwiązania technologiczne, jest jednocześnie podstawką pod smartfon lub tablet, które po dołączeniu pełnią rolę terminala sprzedażowego. Trójkątny kształt obudowy pozwala obracać uchwyt na tablet z jednej na drugą stronę urządzenia, dzięki czemu klient sam może wprowadzać dane. Drukarka ma modułową konstrukcję, co pozwala na szybką konfigurację urządzenia.

Opinia eksperta

Swoją funkcjonalnością urządzenie włącza się w trend przejmowania specjalistycznych zadań przez tablety i smartfony. Oryginalna, kompaktowa bryła komunikuje nowoczesność i unikalną użyteczność kasy, zapewnia też wysoki poziom ergonomii. Możliwość włączenia jako terminala dowolnego urządzenia mobilnego usprawnia zarządzanie danymi i pozwala zredukować ilość narzędzi użytkowanych do prowadzenia biznesu. Ruchomy uchwyt ułatwia komunikację na poziomie sprzedawca – klient.

Jury wskazało na doskonałe dopasowanie drukarki do współczesnych potrzeb i zadań poprzez możliwość jej współpracy z dowolnym urządzeniem mobilnym takim jak tablet czy smartfon. Ta drukarka jest doskonałym przykładem najnowszego trendu, który każe redukować ilość narzędzi i urządzeń koniecznych do prowadzenia biznesu.

 

Wyróżnienie Ministra Rozwoju i Finansów