Zaznacz stronę

POPPY

osłonki ozdobne

Marka:

DonKwiat

Projekt:

KABO&PYDO

Producent:

Z.P.T.S. "DON-KWIAT" Grzegorz Smołecki

Na rynku od:

2019

Edycja konkursu:

2019

Sfera:

Dom

Cena:

10 - 15 zł

 

OPIS PRODUKTU

Osłonka dla doniczek o średnicy 10-13 cm. Może być używana jako pojedyncza doniczka ścienna lub tworzyć w grupie „zieloną ścianę”. Po zamocowaniu, doniczki wyglądają niczym przyklejone do ściany. Produkt odpowiada m.in. na zjawisko zmniejszających się mieszkań, umożliwiając ekonomiczną aranżację przestrzeni – mocowanie na ścianach wykorzystuje potencjał tych obszarów, które często pozostają niewykorzystane. Wielkość „zielonej ściany” regulujemy ilością osłonek; kompozycja może być stopniowo rozbudowywana. Każda osłonka mocowana jest na jednym wkręcie, co umożliwia łatwy montaż-demontaż lub zmianę układu roślin.

OPINIA EKSPERTA 

Osłonki POPPY to efekt współpracy firmy DonKwiat ze studiem projektowym Kabo&Pydo, w wyniku której powstał świetny produkt. Na tle pozostałego asortymentu firmy, POPPY wyróżnia się minimalistycznym nowoczesnym kształtem, łatwym montażem i demontażem – mocowanie na jednym wkręcie – i szeroką gamą kolorystyczną. Warto też zwrócić uwagę na wykorzystanie przy produkcji technologii wtrysku – osłonki wykonano z tworzywa sztucznego, co czyni produkt dostępnym dla dużej grupy odbiorców.

 

Uzasadnienie

Jury wskazało na wyjątkowy związek pomiędzy  aspektem ekonomicznym, a użytecznością i estetyką osłonek na doniczki Poppy. To tani, masowy produkt, doskonale zaprojektowany, osadzony w światowych trendach wzorniczych i zwyczajnie potrzebny. Łatwe w montażu osłonki pozwolą na zakomponowanie zielonych ścian w domu, biurze i wszędzie tam, gdzie na co dzień brak nam kontaktu z zielenią.