Zaznacz stronę

Podgrzewacz do butelek i słoiczków LOVI

Podgrzewacz do butelek i słoiczków

Marka:

LOVI

Projekt:

Agnieszka Tomalczyk (Projektant Produktu), Ewa Strulak (Art Dyrektor marki LOVI)

Producent:

Canpol Sp. z o.o.

Na rynku od:

2019

Edycja konkursu:

2019

Sfera:

Dom

Cena:

160-185 zł

 

OPIS PRODUKTU 

Urządzenie stanowi przełom w segmencie akcesoriów do karmienia niemowląt. Produkt powstał z myślą o użytkownikach-rodzicach. Począwszy od tzw. UX, poprzez specjalnie dobrane funkcje po uniwersalność estetyki samego produktu. Podgrzewacz ma intuicyjny dotykowy wyświetlacz oraz cztery funkcje: szybkie podgrzewanie, równomierne podgrzewanie, utrzymywanie temperatury oraz rozmrażanie. Forma produktu wzmocniona wyjątkowym, nieoczywistym kolorem stanowi tło dla codziennych czynności, idealnie dopasowując się do różnego typu wnętrz: kuchni, sypialni, czy pokoju dziecka.

OPINIA EKSPERTA 

Uniwersalność to podstawowa cecha podgrzewacza LOVI. Dotyczy ona funkcjonalności – pasuje do niego większość typów butelek i słoiczków – oraz estetyki wykonania i kolorystyki. Duży, czytelny elektroniczny wyświetlacz oraz intuicyjna obsługa urządzania to kolejne walory, na które warto zwrócić uwagę. Duża ilość funkcji zawarta w tak małym urządzaniu, czyni je niezastąpionym dla osób posiadających małe dzieci. Kolejnym atutem podgrzewacza jest jego przystępna cena.

Uzasadnienie

Jury wskazało na wyjątkowe walory praktyczne podgrzewacza do butelek i słoiczków Lovi. Pasuje do niego większość typów butelek i słoiczków istniejących na rynku, a proste i intuicyjne programy doskonale odczytują potrzeby użytkowników. Produkt który uprości życie wielu rodziców, a którego estetyka nie wprowadza do domu chaosu estetycznego.