Zaznacz stronę

POC Luna inox

Pojemnościowy ogrzewacz wody

Marka:

KOSPEL S.A.

Projekt:

Wojciech Reszeta

Producent:

KOSPEL S.A.

Na rynku od:

2017

Cena od:

455 zł

Edycja konkursu:

2018

 

Urządzenie POC LUNA INOX służy do podgrzewania wody użytkowej przy umywalce lub zlewozmywaku. Ma zbiornik ze stali nierdzewnej, który jest odporny na korozję (co ważne – nie wymaga okresowej wymiany anody magnezowej). Grzałka o mocy 2000W zapewnia krótki czas przygotowania gorącej wody. Klasa efektywności energetycznej A.

OPINIA EKSPERTA

POC LUNA INOX jest rozwiązaniem zapewniającym optymalne parametry i komfort użytkowania. Istotne jest to, że urządzenie jednolitą, nowocześnie wyglądającą bryłą nie zaburza estetyki pomieszczenia, co w przypadku innych urządzeń tego typu wcale nie jest oczywiste. POC LUNA ze swoją obudową w kształcie regularnej „pastylki” wydaje się być łatwa do zaakceptowania. Za wyborem tego produkt przemawia także dobra jakość wykonania, odporność na korozję i krótki czas podgrzewania wody.

UZASADNIENIE:
Do powszechnej brzydoty ogrzewaczy wody już się przyzwyczailiśmy. Dzięki ogrzewaczowi POC Luna Inox firmy Kospel jury odzyskało wiarę w to, że nawet takie urządzenie może być profesjonalnie i ładnie zaprojektowane. I że funkcjonalny i estetyczny design na dobrym poziomie nie musi być drogi!