Zaznacz stronę

myMenu CS my912 M XS DCT 60+

Piekarnik

Marka:

Franke

Projekt:

Projektant estetyczny - Carlo Colombo; koncepcja myMenu opracowana przez zespół pod kierownictwem Laury Nicolini, opatentowana przez Franke

Producent:

Franke Polska Sp. z o.o.

Na rynku od:

2014

Cena:

5999 zł

Edycja konkursu:

2015

Sfera:

Dom

 

Dzięki Dynamic Cooking Technology grzałki nagrzewają się szybciej od tradycyjnych i zużywają mniej energii; posiłek z 4 dań pochłania tylko 1 kW. Potrójnie przeszklone drzwiczki zapobiegają ucieczce ciepła i pozostają chłodne podczas pieczenia. Automatyczne programy pozwalają: przygotować cały posiłek w niespełna godzinę (Kompletne Menu); upiec 4 różne pizze równocześnie (Menu Pizza Plus); przyrządzać potrawy zdrowe i dietetyczne (Wellness). Bezpłatna aplikacja myMenu pokazuje, jak przygotować danie, podaje liczbę kalorii i stopień trudności. Piekarnikiem można zdalnie sterować przez Wi-Fi za pomocą smartfona lub tabletu.

OPINIA EKSPERTA

Dziś od sprzętu AGD oczekujemy nie tylko nowoczesnego wyglądu i rozbudowanej funkcjonalności, ale również energooszczędności i współpracy z urządzeniami mobilnymi. Piekarnik spełnia te oczekiwania. Jest atrakcyjny wizualnie, perfekcyjne wykończony, przyjazny w użytkowaniu, łatwy do czyszczenia i pojemny. Programy zadowolą nawet pasjonata gotowania. Doskonała propozycja do kuchni na miarę XXI w.