Zaznacz stronę

PGE Narodowy

Aplikacja mobilna

Projekt:

Paweł Struk - kierownik projektu

Usługodawca:

PL.2012+ Sp. z o.o.

Na rynku od:

2018

Cena od:

aplikacja bezpłatna

Edycja konkursu:

2018

 

Aplikacja jest innowacyjnym narzędziem pozwalającym korzystać jeszcze w większym stopniu z atrakcji dostępnych na PGE Narodowym. Dostarcza informacji o obiekcie, jak i o wszystkich aktualnych wydarzeniach odbywających się na PGE Narodowym. Zawiera kalendarz wydarzeń z podziałem: na kategorie odbywających się danego dnia, wydarzenia stałe, społeczne, sportowe, rozrywkowe, dzięki czemu użytkownik ma możliwość szybkiego znalezienia wydarzenia dopasowanego do swoich zainteresowań. Aplikacja ma funkcję interaktywnej mapy oraz lokalizowania punktu, w którym znajduje się jej użytkownik.

OPINIA EKSPERTA

Aplikacja została zaprojektowana z uwzględnieniem wszystkich potrzeb osób korzystających z wydarzeń odbywających się na PGE Stadionie Narodowym. Użyteczności takie, jak dostępny kalendarz imprez, możliwość kupienia biletów, rezerwowania wycieczek i plan obiektu, zostały ujęte w przejrzysty layout i atrakcyjnie wyglądającą grafikę. Aplikacja działa sprawnie i łatwo się obsługuje. Na szczególne wyróżnienie zasługuje ułatwiająca orientację przestrzenną funkcja podglądu niezwykle realistycznego, trójwymiarowego modelu 3D.

UZASADNIENIE:
Jury doceniło praktyczny charakter usługi, która niemal przenosi użytkownika w przestrzeń Stadionu Narodowego, pozwala się w niej odnaleźć, poznać kalendarz wszystkich wydarzeń i znaleźć te najlepsze i najciekawsze dla siebie. Przez aplikację można kupić bilet, zarezerwować wycieczkę, a nawet, na trójwymiarowym modelu zobaczyć, jaki widok będziemy mieli z konkretnego miejsca na widowni.