Zaznacz stronę

P/ALTIIa

Parawan prysznicowy serii Altus II

Marka:

Sanplast

Projekt:

dział konstrukcyjny Sanplast S.A.

Producent:

Sanplast S.A.

Na rynku od:

2016

Cena:

od 1099 zł

Edycja konkursu:

2016

Sfera:

Dom

 

Parawan prysznicowy wykonany w konstrukcji bezprogowej, czyli bez barier architektonicznych w postaci brodzika, z odpływem szczelinowym umieszczonym bezpośrednio w podłodze. Rozwiązanie równie funkcjonalne, co estetyczne. Wspornik stabilizujący konstrukcję ma dodatkową funkcję wieszaka, dzięki której ręcznik zawsze jest pod ręką. Tafla szkła z chromowanymi detalem nadaje wnętrzu elegancji, lekkości oraz przestrzenności. Bezpieczne hartowane szkło o grubości 8 mm do wyboru w trzech wariantach wypełnienia.

OPINIA EKSPERTA

Rozwiązanie typu walk-in czyli kabina otwarta – duże tafle szkła bez ruchomych elementów czy drzwi. W dzisiejszych trendach łazienkowych, które chcą widzieć łazienkę jako przestrzeń maksymalnie otwartą, są rozwiązaniem idealnym. Parawan prysznicowy Altus II – P/ALTIIa to właśnie takie lekkie i praktyczne rozwiązanie do narożnika łazienki: tafla szkła ma 2 metry wysokości i jest montowana do chromowanego ramienia. Całość stabilna i bezpieczna.

Jury wskazało na minimalizm i nowoczesność rozwiązania typu walk-in, które eliminuje brodzik i tworzy w łazience otwartą przestrzeń bez barier architektonicznych.