Zaznacz stronę

OVAL

Torba ekologiczna wielorazowego użytku z serii 60 BAG

Marka:

60 BAG

Projekt:

Katarzyna Okińczyc i Remigiusz Truchanowicz

Producent:

Agencja Reklamowa STudio Remigiusz Truchanowicz

 

Linia toreb wykonanych z naturalnej włókniny lniano-wiskozowej, w różnych kształtach i rozmiarach. Zaletą tego innowacyjnego materiału jest jego pełna biodegradacja w ciągu 60 dni od wyrzucenia (dzięki stuprocentowej zawartości włókien celulozowych pozyskiwanych z roślinnych odpadów produkcyjnych).

Opinia eksperta

Prosty, funkcjonalny wzór w połączeniu z wyrazistą grafiką. Modna alternatywa dla kolorowych toreb plastikowych i wielorazowych toreb polipropylenowych. Produkt promuje proekologiczny sposób życia.

 

Wielorazowa torba wykonana w 100% z naturalnej włókniny lniano-celulozowej, uzyskiwanej z odpadów produkcyjnych, innowacyjnego materiału opracowanego w Polsce. W 60 dni po wyrzuceniu w całości ulega biodegradacji. Jury zwróciło uwagę na kompleksowość i dopracowanie projektu. Wysoko oceniło zaangażowanie projektantów w promowanie proekologicznego modelu życia.
W 60 dni po wyrzuceniu w całości ulega biodegradacji. Jury zwróciło uwagę na kompleksowość i dopracowanie projektu. Wysoko oceniło zaangażowanie projektantów w promowanie proekologicznego modelu życia.