Zaznacz stronę

Oval

Kolekcja mebli łazienkowych

Marka:

DEVO

Projekt:

Marta Niemywska-Grynasz i Dawid Grynasz z Grynasz Studio/Devo

Producent:

Devo

Na rynku od:

2019

Edycja konkursu:

2019

Sfera:

Dom

Cena:

59,04 zł - 4323,45 zł

OPIS PRODUKTU 

Proste, funkcjonalne, eleganckie meble łazienkowe z kolekcji OVAL łączą styl skandynawski z loftem. Serię wyróżnia charakterystyczny motyw przewodni formy z zastosowaniem różnych materiałów – połączenia naturalnego drewna dębowego z metalowymi elementami malowanymi proszkowo. W kolekcji dominuje nowoczesne połączenie odcieni szarości z drewnem naturalnym. Blat szafki oraz fronty szafek wiszących są dostępne w dwóch gatunkach drewna olejowanego: dębu oraz jesionu. Zastosowanie umywalki nablatowej otwiera możliwość indywidualnego doboru kształtu umywalek dostępnych na rynku. Wyróżnienie w konkursie Must Have 2019 Łódź Design Festival.

OPINIA EKSPERTA 

Zaletą kolekcji jest jej modułowość i duże zróżnicowanie poszczególnych elementów, dzięki czemu można skomponować dowolny układ, zarówno w małych łazienkach, jak i większych pokojach kąpielowych. Co więcej wygląd wielu z nich nie sugeruje jednoznacznie, że są to meble przeznaczone do łazienki (półki i kasetony, ławka, drabina), co doskonale wpisuje się w trend zacierania granic pomiędzy pomieszczeniami. Na uwagę zasługują przemyślane detale, np. umieszczenie półek w drzwiach słupka.


Uzasadnienie

Jury doceniło styl i szyk kolekcji łazienkowej OVAL, która łączy charakter loftowy ze skandynawską prostotą, a naturalne drewno dębowe z subtelnością metalowych elementów malowanych proszkowo. Oval to nowoczesna, kolekcja, wyróżniająca się wieloma rozwiązaniami funkcjonalnymi, która wnosi do przestrzeni ciepło naturalnego drewna i przyjemne dla oka owalne formy.