Zaznacz stronę

Novitus ONE

Kasa fiskalna

Marka:

NOVITUS

Projekt:

OTOPROJEKT Ewa Sendecka, Michał Tabor wraz z zespołem projektowym Novitus

Producent:

COMP SA Oddział NOVITUS

Na rynku od:

2019

Edycja konkursu:

2019

Sfera:

Praca

Cena:

2200 zł


OPIS PRODUKTU 

W 2017 roku jury konkursu Dobry Wzór przyznało firmie Novitus nagrodę za kasę fiskalną Next – pierwszą w Polsce z dotykową klawiaturą ekranową. W tegorocznej edycji Novitus prezentuje kasę fiskalną online: z ekranem dotykowym i systemem Android oraz zaawansowaną aplikacją sprzedażową i zapleczowym systemem chmurowym NoviCloud. Poza nowoczesnym wzornictwem, produkt oferuje szereg funkcjonalności, których nie mają inne urządzenia na rynku – wystawianie faktur fiskalnych i korekt, dokumentów zwrotu, dodawanie notatek i ID klienta, łatwe raportowanie, stany magazynowe, otwarte rachunki.

OPINIA EKSPERTA

Innowacyjna kasa wyróżnia się estetyczną, dobrze zaprojektowaną obudową w atrakcyjnych kolorach i wszechstronną funkcjonalnością. Urządzenie wyposażono w zaawansowane oprogramowanie sprzedażowe i możliwość instalowania aplikacji zewnętrznych, co czyni ją produktem o wyjątkowej elastyczności. Dostęp do platformy Novi-Cloud poszerza możliwości zarządzania przedsiębiorstwem z poziomu tego jednego urządzenia, podobnie jak dostęp do przeglądarki internetowej, poczty i kalendarza.

Uzasadnienie

Jury wskazało na to, ze firma Novitus w nowoczesny sposób podąża za wymaganiami rynku: ich najnowsza kasa „Novitus One” to urządzenie z ekranem dotykowym, systemem Android oraz z zaawansowaną aplikacją sprzedażową i z zapleczowym systemem chmurowym. Jury zwróciło uwagę na wyjątkowe walory estetyczne urządzenia, które wyznacza nowy trend na polskim rynku urządzeń fiskalnych.