Zaznacz stronę

NOVITUS NEXT

Kasa fiskalna

Marka:

NOVITUS

Projekt:

Tomasz Rudkiewicz wraz z zespołem projektowym NOVITUS

Producent:

COMP SA

Na rynku od:

2016

Cena od:

2190 netto PLN

Edycja konkursu:

2017

Sfera:

Praca

 

Pierwsza w Polsce kasa fiskalna z dotykową klawiaturą ekranową, oparta na systemie operacyjnym Android, który zapewnia dostęp do takich aplikacji jak e-mail, przeglądarka, zarządzanie kontaktami i kalendarzem. Urządzenie wyposażono w pełni intuicyjny system sprzedaży. Znana z tabletów ekranowa klawiatura, w połączeniu z klawiaturą mechaniczną, umożliwia wygodną edycję i personalizację parametrów. Kasa zapewnia m.in. ewidencję towarów i kontrahentów, zarządzanie sprzedażą online, czy wysyłanie faktur i parkowanie paragonów – funkcje niedostępne w innych kasach na rynku.

Opinia eksperta

Na wyróżnienie zasługuje pionierskie na polskim rynku podejście wpisujące się w kierunek rozwoju technicznego, gdzie urządzenia mobilne wraz z ogólnie dostępnym systemem stają się uniwersalnym narzędziem przejmującym zadania wyspecjalizowanych urządzeń, oraz dbałość projektantów o estetyczną stronę urządzenia, przejawiająca się w eleganckiej, dopracowanej formie oraz kolorystycznym zharmonizowaniu interfejsu i tradycyjnej klawiatury.

 

Jury wskazało na nowatorstwo rozwiązania – to pierwsza w Polsce kasa z dotykową klawiaturą ekranową, która zapewnia dostęp do emaila, przeglądarki, pozwala zarządzać kontaktami i kalendarzem. Połączenie klawiatury ekranowej z mechaniczną daje poczucie bezpieczeństwa i umożliwia wygodną edycję.