Zaznacz stronę

NATURE

KOLEKCJA MEBLI

Marka:

VOX

Projekt:

Tabanda

Producent:

Mable VOX Sp. z o.o. Sp. k.

Na rynku od:

2016

Cena:

od 999 zł

Edycja konkursu:

2017

 

Kolekcja mebli inspirowana naturą. Z łatwością dopasowuje się do różnego typu pomieszczeń – od dużych, otwartych przestrzeni po najmniejsze pokoje, wymagające szczególnej uwagi przy urządzaniu. Świadomie użyto naturalnych materiałów, które z biegiem lat zmieniają się i dojrzewają razem z użytkownikiem. W skład kolekcji wchodzą m.in. stół z dębowym blatem, który połączono z malowanym na czarno metalem (można na mim położyć rozgrzaną patelnię), a także kilka rodzajów komód i regałów dających dużą swobodę aranżacyjną dzięki możliwości doboru frontów w kolorze białym lub dębowym.

Opinia eksperta

Na szczególną uwagę zasługuje funkcjonalność stołu, podnosząca jego atrakcyjność w małych mieszkaniach, gdzie liczy się dodatkowa przestrzeń do przechowywania. NATURE, na wskroś współczesne, wpisują się we wnętrza tworzące swoją historię od dziś, ale dzięki nobliwej estetyce doskonale będą się komponować z meblami z lat 50 i 60 XX w. i dekoracjami z tamtej epoki, co jest aktualnie mocno zaznaczającym się trendem, zapewniającym kolekcji NATURE dużą przestrzeń na rynku.

Uzasadnienie:
Kolekcja Nature powstała w wyniku współpracy polskich projektantów i polskiego przedsiębiorcy i jest wynikiem modelowo przeprowadzonego procesu projektowego. Doskonały projekt wzorniczy wpisujący się w najnowsze światowe trendy uzupełnia staranne wykonanie z użyciem naturalnego dębowego drewna. Równocześnie jest to produkt adekwatny do portfeli polskich konsumentów.