Zaznacz stronę

MOOD

Kolekcja mebli łazienkowych

Marka:

DEVO

Projekt:

Marta Niemywska-Grynasz i Dawid Grynasz z Grynasz Studio/Devo

Producent:

Devo

Na rynku od:

2019

Cena:

26 - 890 zł netto

Edycja konkursu:

2020

Sfera:

Dom

 

devo.pl

OPIS PRODUKTU 

Indywidualizm, elastyczność i komfort użytkowy to cechy charakterystyczne kolekcji Mood. Jej elementy mogą przenikać zarówno do strefy sypialnej, jak i dziennej, tworząc jednocześnie spójną całość. Podwieszane szafki nadają łazience lekkości i uzupełnione są o absolutną rynkową nowość – naścienny organizer z lustrem. Blaty wykonano z niezwykle trwałego i eleganckiego olejowanego drewna dębowego oraz jesionu. Odważne kolory szafek – butelkowa zieleń, głębia koloru niebieskiego w matowym wykończeniu – wieńczą dzieła i nadają kolekcji wyszukanego stylu.

OPINIA EKSPERTA 

Kolekcję mebli Mood wyróżnia oryginalna i przemyślana koncepcja, oparta na modułach, dzięki którym użytkownik otrzymuje dużą swobodę i dowolność w łączeniu poszczególnych elementów, w zależności od wielkości wnętrza i funkcji, jakich potrzebuje. Uwagę zwraca metalowa półka, która tworzy w pomieszczeniu wyrazisty, rytmiczny układ i jednocześnie umożliwia dowolne zmiany aranżacji półki. Wciąż rzadkie w ofercie mebli łazienkowych, a bardzo atrakcyjne warianty kolorystyczne – m.in. ciemna zieleń, granat i złoto – pozwalają stworzyć zestaw zgodny z najnowszym trendami, który sprawdzi się w różnorodnych aranżacjach.

Uzasadnienie:

Jury zwróciło uwagę na umiejętne zaprojektowanie różnorodnych – lekkich w kształtach i oryginalnych kolorystycznie modułowych elementów kolekcji MOOD, dających wielorakie możliwości tworzenia, osadzonych w najnowszych trendach, atrakcyjnych stylistycznie i  wizualnie przestrzeni aranżowanych wnętrz łazienkowych.