Zaznacz stronę

MANHATTAN

GRZEJNIK C.O.

Marka:

Instal-Projekt

Projekt:

Karolina Rybarczyk

Producent:

INSTAL-PROJEKT Gawłowscy, Ścierzyńscy SJ

Na rynku od:

2016

Cena od:

2290 ­- 2999 zł

Edycja konkursu:

2017

Sfera:

Dom

 

Elegancki i funkcjonalny grzejnik, który dzięki swojej prostocie zmienia oblicze produktów grzewczych. Główną inspiracją przy jego projektowaniu było odczuwanie ciepła i ruch ciepłego powietrza – tak powstała wstęga otaczająca produkt, nadająca grzejnikowi miękkość formy, a jednocześnie podnosząca jego funkcjonalność. Dzięki temu grzejnik stał się relingiem na ręcznik w łazience bądź uchwytem na przewieszanie szala w przedpokoju. Ukrycie technicznych detali wyostrza subtelny wygląd produktu, który otrzymał wyróżnienie Must Have 2017. Dostępny w wielu wymiarach.

Opinia eksperta

Prostota nienarzucającej się formy podkreśla wrażenie nowoczesności i technicznej precyzji grzejnika, który dzięki dużej powierzchni sumarycznej żeber jest wydajny i skuteczny w działaniu. Reling, wychodzący konsekwentnie z linii bocznej obudowy, zwiększa funkcjonalność urządzenia i jednocześnie stanowi ciekawy element atrakcyjny wizualnie, nadający grzejnikowi indywidualny, rozpoznawalny charakter. Dekoracyjny przez swoją surowość grzejnik idealnie pasuje do minimalistycznych wnętrz.

Jury doceniło prostotę i elegancję rozwiązania grzejnika Manhattan. To grzejnik na miarę XXI wieku – wydajny, energooszczędny a przy tym tworzący w wnętrzu wyraźny graficzny znak i podnoszący nie tylko temperaturę, ale i jakość estetyczną otoczenia.