Zaznacz stronę

Magsy

Torba do wózka dziecięcego

Marka:

Magsy

Projekt:

Husarska Design

Producent:

Magsy

Na rynku od:

2017

Cena od:

239 zł

Edycja konkursu:

2018

Kategoria:

Moda i akcesoria

 

Torba wyróżnia się tym, iż poza standardowym noszeniem może być „przerobiona” w kilka sekund na plecak. Jej funkcjonalność (liczba kieszeni, ich rozmiar) dopasowano do produktów najczęściej noszonych przez rodziców. Dodatkowo elementem składowym torby Magsy jest przypinana saszetka. Torba, dzięki załączonym w zestawie uniwersalnym uchwytom, może być podczepiana do każdego wózka. Gumki boczne służące do przewieszenia pieluszki, kurtki czy bluzy. W zestawie rodzice znajdą także zintegrowany i estetycznie chowany przewijak.

OPINIA EKSPERTA

Torba zaprojektowana jest jako uzupełnienie wózka firmy Magsy, ale można ją także zawiesić na każdym innym wózku. Jej uniwersalna kolorystyka i wygląd pozwalają na korzystanie z torby zarówno mężczyznom, jak i kobietom. Urzeka ona prostotą formy (co nie jest takie oczywiste na rynku akcesoriów dziecięcych), przy jednoczesnym dopracowaniu detali i wszystkich potrzebnych w tego typu torbach funkcjonalnościach. Torbę można nosić na ramieniu, jako plecak, w ręku lub za pomocą specjalnych uszek przyczepić do wózka. To doskonały przykład wzornictwa łączącego funkcjonalność i estetykę.

 

UZASADNIENIE:
Jury zwróciło uwagę na wyjątkowe walory funkcjonalne torby Magsy. To praktyczny produkt, który z radością powitają rodzice małych dzieci, którzy nie chcą mieć wszystkich akcesoriów z infantylnym misiem. Szara, minimalistyczna torba, pasuje do każdego wózka, ma wiele praktycznych rozwiązań, takich jak przewijak, dodatkowa saszetka, czy praktyczne uchwyty do zawieszania.