Zaznacz stronę

M200 Plus

Drukarka 3D

Marka:

Zortrax

Projekt:

Zortrax

Producent:

Zortrax S.A.

Na rynku od:

2018

Cena:

7790 zł

Edycja konkursu:

2018

 

Drukarka 3D Zortrax M200 Plus to nowa generacja flagowego produktu marki Zortrax (model M200). Kluczową nową funkcjonalnością jest łączność poprzez łącza Wi-Fi i Ethernet, umożliwiające łatwą komunikację z urządzeniem z poziomu oprogramowania, a także budowanie farm złożonych z wielu drukarek. Nowością jest również dotykowy ekran wysokiej rozdzielczości oraz system wykrywania zużycia materiału.

OPINIA EKSPERTA

Marka Zortrax oferuje kolejną generację świetnego urządzenia o ustalonej renomie. Nowe wcielenie drukarki Zortrax M200 Plus jest godną spadkobierczynią swojej poprzedniczki, oferującą wysoką wydajność, precyzję i ekonomiczną eksploatację. Funkcjonalność urządzenia została rozszerzona o łączność internetową, ważną dla współcześnie wymaganego przepływu danych, możliwość łączenia w system wielu drukarek i niezbędny dla dorównania nowoczesnym standardom moduł sterowania w postaci ekranu dotykowego wysokiej rozdzielczości.

 

UZASADNIENIE:
Jury zwróciło uwagę na rozwój firmy Zortrax, która wciąż dostarcza na rynek modele coraz lepiej dopasowane do potrzeb użytkowników. Drukarka M200 Plus łączy się przez WiFi, może współpracować z wieloma urządzeniami, ma także nowość w postaci łatwego w obsłudze ekranu dotykowego.