Zaznacz stronę

Kolekcja Shark&Orka

Krzesło, stół

Marka:

Marbet style

Projekt:

Tomasz Augustyniak

Producent:

MARBET Sp. z o.o.

Na rynku od:

2019

Edycja konkursu:

2019

Sfera:

Publiczna

Cena:

Krzesło sztaplowane SHARK -od 590 zł netto, Krzesło ORKA -od 580 zł netto, Stół okrągły SHARK -od 1795 zł netto,Stół kwadratowy SHARK -od 1695 zł netto

 

OPIS PRODUKTU 

Marbet Style, wielokrotny finalista konkursu Dobry Wzór prezentuje kolekcję lekkich i niewielkich sztaplowanych krzeseł i stolików. Klasyczne w formie, a zarazem wyraziste dzięki zestawieniu oliwkowych, antracytowych i różowych siedzisk, oparć oraz blatów wykonanych z laminowanej sklejki. Minimalistyczny kształt krzeseł subtelnie wyróżnia linearny stelaż wraz z profilowanymi sklejkami oparcia i siedziska. Dzięki swojej uniwersalności, meble doskonale sprawdzą się zarówno w kawiarniach, pubach, restauracjach czy hotelowych lobby, jak i przestrzeniach domowych.

OPINIA EKSPERTA

Kolekcja wyróżnia się daleko idąca prostotą i minimalizmem. Linie metalowych stelaży wprowadzają optyczną lekkość i dynamizm. Skromna forma uzupełniona jest oryginalnymi detalami – nogi stolików rozdzielające się ku górze na kształt litery Y, czy mocne wizualnie akcenty okrągłych mocowań oparcia krzeseł. Na uwagę zasługuje także kolorystyka – uniwersalne i minimalistyczne biel i grafit uzupełnione odważniejszymi odcieniami róż i oliwki. Estetyka kolekcji wpisze się w otoczenie o różnych aranżacjach.

Jury bardzo wysoko oceniło wyjątkowe walory funkcjonalne i estetyczne kolekcji Shark&Orka. Ten minimalistyczny zestaw krzeseł i stolika sprawdzi się zarówno w kawiarniach, pubach, restauracjach jaki i w hotelowych lobby i we wnętrzach domowych. Minimalistyczne formy mebli nadają im lekkość, a kolory: biel, grafit, odcienie różu i oliwki osadzają kolekcje w najgorętszych  trendach wnętrzarskich.