Zaznacz stronę

TAGS

KOLCZYKI

Projekt:

Ania Kruk

Producent:

ANIA KRUK Sp. z o.o.

Na rynku od:

2015

Cena:

89 zł

 

Kolczyki o oryginalnym wyglądzie, wykonane ze srebra próby 925. Składają się z dekoracyjnej części z przodu i tak zwanego “baranka” z tyłu, który jest częścią zapięcia. Innowacyjność projektu polega na połączeniu prostej formy osadzonego na sztyfcie frontu, z łańcuszkiem o długości 7 cm, który obejmuje płatek ucha. Łańcuszek pełni nie tylko funkcję dekoracyjną – dzięki niemu nie da się zgubić zapięcia.

OPINIA EKSPERTA

Kolczyki są bardzo udaną interpretacją najmodniejszych trendów, a jednocześnie, wyróżniając się prostą formą i oszczędnym detalem, spełniają oczekiwania kobiet ceniących sobie ponadczasową elegancję. Zderzenie industrialnego charakteru dekoracyjnej części przodu i klasycznej stylistyki łańcuszka sprawia, że całość nie jest ani zbyt surowa, ani nadmiernie ozdobna.

Jury zwróciło uwagę na innowacyjność projektu, w którym połączono prostą formę osadzonego na sztyfcie frontu z łańcuszkiem o długości 7 cm, który obejmuje płatek ucha. Łańcuszek pełni nie tylko funkcję dekoracyjną – dzięki niemu nie można też zgubić zapięcia. Zgodność z trendami, estetyka i funkcjonalność w jednym.