Zaznacz stronę

Ergo

Kasa fiskalna

Marka:

Posnet

Projekt:

Zespół Konstruktorów Posnet Polska S.A. pod kierownictwem Pawła Pontka - osoba odpowiedzialna za design: Artur Bętkowski - osoby odpowiedzialne od strony funkcjonalnej produktu: Dział Rozwoju i Wsparcia Produktu Posnet Polska S.A. pod kierownictwem Roberta Szmidta

Producent:

Posnet Polska S.A.

Na rynku od:

2016

Cena:

1249 zł netto

Edycja konkursu:

2016

Sfera:

Praca

 

Mobilna kompaktowa kasa fiskalna o bardzo dużej wytrzymałości i estetycznym wyglądzie. Odporna na wstrząsy, zachlapania oraz zapylenia. Pomimo niewielkich rozmiarów kasy, użytkownicy mają do dyspozycji ergonomiczną i podświetlaną pełnowymiarową klawiaturę z 27 klawiszami skrótu oraz duży graficzny wyświetlacz. Dzięki możliwości modułowej rozbudowy, urządzenie rozwija się wraz z potrzebami użytkownika. Wydajny akumulator pozwala na jednym ładowaniu wydrukować do 8 tys. paragonów.

OPINIA EKSPERTA

Funkcjonalność kasy, relatywnie do jej gabarytów, jest imponująca i stanowi atut wyróżniający ją na rynku. Oprócz dobrze dopracowanych, ergonomicznych kształtów i komunikatywnie oznakowanej klawiatury, wydajnego akumulatora i bezprzewodowej komunikacji z innymi urządzeniami, Ergo pod względem walorów użytkowych wyróżnia dodatkowy wyświetlacz pokazujący szczegółowe dane kupowanego produktu, co jest innowacją w przypadku kasy o tak niewielkich rozmiarach.