Zaznacz stronę

GROOVE

panele akustyczne

Marka:

Marbet Style

Projekt:

Tomasz Augustyniak

Producent:

MARBET Sp. z o.o.

Na rynku od:

2017

Cena od:

od 140 zł netto

Edycja konkursu:

2017

Sfera:

Publiczna

Kolekcja obejmuje zróżnicowane rozmiarowo, a zarazem komplementarne akustycznie panele ścienne, sufitowe, biurkowe oraz ścianki wolnostojące. Panele wykonano z lekkiego, ekologicznego i innowacyjnego materiału PETfelt, który powstał z przetworzonych butelek PET. Jego zaletą są nie tylko doskonałe właściwości akustyczne, ale też dowolność formowania powierzchni, co stwarza ogromne możliwości wzornicze. Modułowość rozwiązania sprawia, że pasuje do większości systemów mebli biurowych oraz pomieszczeń, poprawiając w nich akustykę, a tym samym komfort pracy.

OPINIA EKSPERTA

Oryginalny, spójny i uniwersalny system paneli akustycznych w nowoczesnej stylistyce pozwala optymalnie zaaranżować przestrzeń biurową. Intuicyjny i praktyczny system montażowy paneli umożliwia aranżowanie ich w dowolnej konfiguracji i szybki montaż. Dodatkową wartością jest ekologiczny materiał, z którego wykonano panele – przetworzone butelki PET z przeznaczeniem wyposażenia wnętrz to krok do bycia liderem w wyznaczaniu trendu świadomego projektowania.

 

Jury było pod wrażeniem wielości zastosowań paneli Groove w uczłowieczaniu współczesnych biur, które odchodzą od sztywności i formalizmu w kierunku kameralizacji i zaspokajaniu potrzeb jednostki – takich między innymi, jak praca w ciszy czy rozmowa w cztery oczy. Dodatkowe punkty jury przyznało za użycie materiału z recyclingu – czyli butelek PET