Zaznacz stronę

Flow

Meble miejskie

Marka:

Komserwis

Projekt:

Andrzej Klisz

Producent:

Komserwis Sp. z o.o.

Na rynku od:

2019

Edycja konkursu:

2019

Sfera:

Publiczna

Cena:

od 980 do 3500 zł

 

OPIS PRODUKTU 

Spójna stylistycznie kolekcja różnorodnych mebli miejskich. Dzięki swojej dyskretnej formie meble nie rywalizują z przestrzenią, a są tylko dopełnieniem dla otaczającej architektury, zapewniając przy tym wiele wariantów i rozwiązań dla krótkiego odpoczynku przy zatłoczonych ulicach. Wygodę użytkowania zapewniają odpowiednio dobrane kąty siedzisk i oparć oraz zaokrąglone deski. Do konstrukcji mebli wykorzystano stal oraz drewno – materiały cenione przez użytkowników.

OPINIA EKSPERTA

Rozbudowana, stylistycznie jednorodna kolekcja ławek, siedzisk i stojaków pozwala aranżować przestrzeń w sposób spójny wizualnie. Ilość dostępnych elementów daje szerokie możliwości wykreowania zróżnicowanych funkcjonalnie i ciekawych architektonicznie miejsc wypoczynku w parkach, na osiedlowych placach i skwerach miejskich, podkreślając ich nowoczesny charakter. Oryginalne połączenie solidnego, ciepłego drewna i płaskich metalowych stelaży, stylistycznie wpisuje się w wizerunek współczesnego miasta.

Uzasadnienie

Jury przyznało nagrodę Dobry Wzór dla mebli miejskich FLOW za ich dopasowanie do potrzeb aglomeracji XXI wieku. FLOW to jednorodna kolekcja siedzisk, ławek i stojaków dająca możliwość aranżacji miejskich miejsc wypoczynku w parkach, na osiedlowych skwerach i placach. Połączenie ciepłego drewna i wytrzymałej stali stylistycznie wpisuje się w wizerunek nowoczesnego miasta.