Zaznacz stronę

FIAT 500

Samochód osobowy

Projekt:

Roberto Giolito Kierownik zespołu projektowego: Lorenzo Ramaciotti

Producent:

Fiat Auto Poland S.A.

 

Mały samochód miejski nawiązujący wzorniczo i programowo do cieszącego się wielką popularnością w całej Europie modelu 500 Nuova z 1957 roku. Samochód produkowany w kilku wersjach silnikowych i wyposażony we wszystkie współczesne systemy podnoszące bezpieczeństwo i ekonomię jazdy.

Opinia eksperta

Samochód zaprojektowany bardzo starannie i racjonalnie. Wzornictwo jednorodne i oszczędne w wyrazie, z szerokim wyborem dodatkowego wyposażenia, które pozwala na idealne dopasowanie do stylu i wymagań klienta.

 

Nagrodzony samochód jest nowoczesnym produktem dobrze zaprojektowanym i świetnie odpowiadającym na zapotrzebowanie rynku: mały, zwrotny samochód miejski, jednocześnie wyposażony we wszystkie współczesne systemy podnoszące bezpieczeństwo i ekonomię jazdy. Atutem samochodu są wartości dodatkowe, odwołujące się do emocji użytkowników. Umiejętnie wykorzystano aktualną modę na vintage, atrakcyjny design z przeszłości, nawiązując wzornictwem do cieszącego się wielką popularnością i sympatią odbiorców w całej Europie modelu fiata 500 Nuova z 1957 roku.