Zaznacz stronę

eSKY

APLIKACJA MOBILNA

Marka:

eSky

Projekt:

Paweł Seroczyński

Producent:

eSky.pl S.A.

Na rynku od:

2015

Cena od:

Korzystanie z aplikacji jest bezpłatne

Edycja konkursu:

2017

Sfera:

Usługi

Aplikacja to swoiste centrum organizacji podróży – umożliwia szybką rezerwację biletów lotniczych, hoteli i samochodów. Dzięki niej użytkownik otrzymuje dostęp do oferty 650 przewoźników lotniczych z całego świata. Może w prosty i szybki sposób porównać oferty i wybrać dostosowaną do swoich potrzeb, a specjalne algorytmy w czasie rzeczywistym wynajdą aktualne promocje lotnicze i powiadomią o nich. Aplikacja jest faworytem w kategorii podróże. Ma ponad milion pobrań oraz aktywność na poziomie blisko dziewięciu milionów sesji miesięcznie.

OPINIA EKSPERTA

Wieloplatformowa, przejrzysta aplikacja udostępnia usługi niezbędne podróżnikowi przed i w trakcie wyjazdu – od wyboru lotu, przez zakwaterowanie, po wynajem samochodów, wszystko z atrakcyjnymi promocjami. Spersonalizowana oferta jest aktualizowana w czasie rzeczywistym, dzięki wykorzystaniu geolokalizacji i synchronizacji z portalami społecznościowymi. Pozwala bezpiecznie realizować rezerwacje i płatności dzięki technologii SSL. Ma niekwestionowany potencjał rozwojowy i szansę stać się niezbędnikiem współczesnego globtrotera.

JURY podkreśliło praktyczność i użyteczność aplikacji eSKY, która może być osobistym centrum organizacji podróży. Dzięki niej otrzymujemy dostęp do oferty 650 linii lotniczych na całym świecie, możemy kupować bilety, rezerwować hotele, samochody
– a wszystko z atrakcyjnymi promocjami. Technologia SSL czuwa nad bezpieczeństwem wszystkich płatności.