Zaznacz stronę

ESAGON

Płytki ceramiczne

Marka:

Paradyż

Projekt:

zespół projektowy Ceramiki Paradyż

Producent:

Ceramika Paradyż sp. z o.o.

Na rynku od:

2017

Cena od:

ściana - 147,6 zł m2; monoporosa, dekoracje ścienne od 17,22 do 30,75 zł/szt.; płytka podłogowa – 147,6 zł/m2

Edycja konkursu:

2018

Kategoria:

Dom

 

Niewielkie, zróżnicowane kolorystycznie płytki heksagonalne dają nieograniczone możliwości aranżacyjne. Kolekcja Esagon w formacie 19,8 x 17,1 cm nadaje wnętrzom niespotykany charakter i podkreśla ich unikatowość. Delikatna, pastelowa kolorystyka świetnie łączy się zarówno z białą płytką, jak i elementami drewnianymi lub cementowymi. Widoczna jest inspiracja trendami modowymi w fashion. Kolekcję uzupełniają dekoracje z metalizatorami, który podkreśla geometryczny wymiar wnętrz.

OPINIA EKSPERTA

ESAGON jest udanym połączeniem silnych dla produktów tego typu trendów ostatnich lat, czyli kształtu heksagonu (złudzenie optyczne sześcianów), graficznych efektów geometrycznych wzorów oraz imitowania drewna. Liczba kompozycji możliwa do uzyskania jest niezliczona: od regularnych do najbardziej fantazyjnych. Można powiedzieć, że kolekcja jest czymś więcej, niż serią płytek ściennych. To materiał pozwalający uwolnić twórczy potencjał, nadać pomieszczeniu wyjątkowy, niepowtarzalny charakter, a na ściany zaprosić nowoczesną sztukę. Jest to zupełnie nowa jakość dla tego typu produktów.

UZASADNIENIE:
Jury wskazało na wyrafinowany efekt estetyczny jaki pozwalają stworzyć w łazience płytki Esagon. Tę kolekcję należy traktować jak paletę malarską i to utrzymaną w najnowszych trendach kolorystycznych z uwzględnieniem najmodniejszych metalicznych połysków i subtelnej drewnianej faktury.