Zaznacz stronę

ELZAB Cube ONLINE

drukarka fiskalna online

Marka:

ELZAB

Projekt:

Ergo Design Sp. z o.o. wraz z zespołem projektowym ELZAB

Producent:

ELZAB SA

Na rynku od:

2019

Edycja konkursu:

2019

Sfera:

Nowe technologie

Cena:

3090 zł netto

 

OPIS PRODUKTU 

Niewielka, ale za to szybka i niezawodna drukarka fiskalna o ergonomicznym kształcie i nowoczesnym wzornictwie. Łączy się z centralnym repozytorium kas i może współpracować z kilkoma stanowiskami sprzedaży jednocześnie. Oprócz tego, to najszybsze tego typu urządzenie na rynku – prędkość druku wynosi do 300mm/s. Dopracowana konstrukcja urządzenia chroni mechanizm drukarki przed przypadkowym zalaniem. Kolejnym atutem są dodatkowe wydruki w formie superformatki – dowolnej treści, mogące zawierać grafiki i kody QR obsługujące bieżące promocje sklepu.

OPINIA EKSPERTA 

Urządzenie wyróżnia się największą na rynku prędkością działania i estetycznym, nowoczesnym wyglądem. Niewielkie gabaryty kryją ogromne możliwości, użyteczne dla firm notujących duże natężenie sprzedaży i dla sektora e-commerce. Drukarka w wersji standard już teraz spełnia wymagania dla urządzeń on-line, łączących się automatycznie z Centralnym Repozytorium Kas. Ma szereg wyjątkowych funkcjonalności – łączenie z wieloma stanowiskami sprzedaży, indywidualizowanie wydruków czy praca w wielu walutach.

Uzasadnienie 

Jury doceniło konsekwentny rozwój firmy ELZAB nie ustającej w wysiłkach nad tworzeniem coraz to nowszych i doskonalszych rozwiązań fiskalnych. ELZAB CUBE ONLINE to szybka i niezawodna drukarka fiskalna wyróżniająca się najszybszą na rynku prędkością działania i i nowoczesnym, minimalistycznym wyglądem. Ma szereg wyjątkowych funkcjonalności – łączenie z wieloma stanowiskami sprzedaży, indywidualizowanie wydruków czy praca w wielu walutach.