Zaznacz stronę

ELMO

dziecięcy fotelik samochodowy

Marka:

X-LANDER

Projekt:

Riccardo Sacchetto Kierownik zespołu projektowego: Riccardo Sacchetto Zespół projektowy: Piotr Machura, Riccardo Sacchetto, Tiziano Bellelli, Roberto Ghesini

Producent:

DELTIM

 

Fotelik samochodowy dla dzieci o wadze do 13 kg (grupa 0+). Może być wykorzystywany jako praktyczna kołyska. Odpinany daszek przeciwsłoneczny i wygodny pałąk do przenoszenia dziecka oraz 3-punktowe pasy spinane w centralny zamek (z regulacją długości) zapewniają dziecku bezpieczeństwo i prawidłową pozycję w foteliku. Miękkie osłonki na szelkach zabezpieczają przed zbyt mocnym uciskiem szelek i chronią dziecko przed otarciami. Fotelik zaopatrzono w miękką wkładkę redukcyjną dla najmłodszych użytkowników, łagodzącą kąt siedzenia dziecka w pierwszym okresie użytkowania fotela. Dodatkowo fotelik wyposażony jest w pojemnik na drobiazgi – pieluszkę lub zabawki. Łatwo też utrzymać go w czystości (tapicerkę można wypiąć i wyprać). Bardzo dobrą odporność fotelika na uderzenia boczne potwierdzają wyniki badań przeprowadzonych w ADAC. Fotelik ma certyfikat zgodności z normą ECE R44/04.

Opinia eksperta

Fotelik dziecięcy o bardzo wysokich parametrach bezpieczeństwa, wykonany z wysokiej jakości materiałów, ma estetycznie opracowane detale. Dostępny jest w bogatej ofercie kolorystycznej.