Zaznacz stronę

Eclipse

Okap kuchenny

Marka:

Ciarko Design

Projekt:

Łukasz Paszkowski

Producent:

Ciarko

Na rynku od:

2020

Cena:

2890 zł

Edycja konkursu:

2020

Sfera:

Dom

 

ciarko.com

OPIS PRODUKTU 

Eclipse z angielskiego oznacza zaćmienie i tak właśnie kojarzy się sposób połączenia materiałów okapu, z których wykonano urządzenie. Okap zwraca uwagę sferycznym kształtem i konstrukcją łączącą stal nierdzewną ze szkłem hartowanym w modnych barwach: bieli połączonej ze złotem, czerni z różowym złotem oraz czarnego matu z barwionym inoxem. Podkreśli piękno, zarówno wnętrza utrzymanego w stylu retro, jak i tego o bardziej nowoczesnym charakterze. Jest sterowany gestem, a energooszczędny silnik klasy A+++ zużywa o 90 proc. mniej energii w porównaniu do tradycyjnych napędów.

OPINIA EKSPERTA

Najnowszy okap firmy Ciarko to przykład innowacyjnego produktu, łączącego w sobie zalety perfekcyjnej stylistyki z zaawansowanymi technologicznie rozwiązaniami. Owalna forma urządzenia doskonale odnajduje się w aktualnych trendach wyposażenia współczesnych wnętrz kuchennych. Zastosowane materiały (stal nierdzewna i szkło hartowane) oraz najnowsza technologia (bezdotykowe sterowanie, ultracichy energooszczędny silnik) gwarantują łatwą i komfortową obsługę. Szczególne wyrazy uznania dla projektanta – laureata organizowanego przez IWP konkursu Young Design 2015.

Uzasadnienie:

Jury wskazało na wyjątkowe zalety innowacyjnego i funkcjonalnego urządzenia, łączącego w sobie perfekcję stylistyki z zaawansowanymi technologicznie rozwiązaniami.  Oryginalna, owalna forma okapu ECLIPSE doskonale odnajduje się przy tym w aktualnych trendach wyposażenia współczesnych wnętrz kuchennych.