Zaznacz stronę

Easy Clean 40

Odpływ umywalkowy

Marka:

PREVEX

Projekt:

Zespół Projektowy Grupa Prevex

Producent:

Prevex Sp. z o.o.

Na rynku od:

2018

Edycja konkursu:

2019

Sfera:

Dom

Cena:

50-150 zł

 

OPIS PRODUKTU 

Bardzo wygodny w utrzymaniu opatentowany odpływ umywalkowy, który czyści się z góry, co eliminuje potrzebę odkręcania rury odpływowej i skraca czas czyszczenia do 20 sekund. Jego kolejnym atutem jest łatwość montażu ze względu na prostą konstrukcję oraz możliwość regulacji wysokości głównego korpusu. Dzięki kompaktowym rozmiarom zabiera niewiele miejsca pod umywalką, przez co można je przeznaczyć na przechowywanie innych akcesoriów łazienkowych. Wymienne kolorowe części na dole korpusu pozwalają na personalizację produktu.

OPINIA EKSPERTA 

Bardzo funkcjonalne rozwiązanie syfonu umywalkowego, które skutecznie zabezpiecza przed zablokowaniem odpływu. Produkt został zaprojektowany z dbałością o stronę estetyczną. Jest dostosowany do różnych rozmiarów, wersji kolorystycznych i wariantów odpływów, dlatego każda, nawet niestandardowa umywalka, z szafką i podwieszona na ścianie, może zostać wyposażona w to pożyteczne rozwiązanie. Odpływ jest ponadto łatwy w montażu a jego cena przystępna dla każdego, nawet mniej zamożnego klienta.

Uzasadnienie

Jury podkreśliło wyjątkowe walory innowacyjne odpływu umywalkowego Easy Clean. Dotychczas czyszczenie odpływu  umywalki czy zlewozmywaka wymagało odkręcenia tak zwanego „kolanka” – co było operacją skomplikowaną i nieprzyjemną. Teraz kiedy do umywalki wpadnie nam obrączka, jakikolwiek drobiazg, czy kiedy po prostu umywalka się zatka, wyjmujemy jeden element, odzyskujemy zgubę czy oczyszczamy odpływ. Praktyczne rozwiązanie problemu wdrożone masowo – czyli definicja designu.