Zaznacz stronę

DUO

Kolekcja wanien i umywalek

Marka:

Marmorin Design

Projekt:

Marmorin Design Studio

Producent:

Marmorin Sp. z o.o.

Na rynku od:

2017

Cena od:

umywalka Duo I: 1100 zł; umywalka Duo II:1450 zł; wanna Duo I: 4500 zł; umywalka Duo S: 4500 zł; wanna Duo II: 7900 zł; wanna Duo II: 8800 zł

Edycja konkursu:

2018

Kategoria:

Dom

 

Ideą przewodnią kolekcji jest wariantowość modeli umywalki i wanny. Występują w wersji z panelem lub bez niego, a jest on dostępny w trzech wersjach kolorystycznych. Do kolekcji należą umywalka wpuszczane w blat, nablatowa (po dodaniu panelu) oraz wolnostojąca z postumentem. Wanny zaś mogą być zwężone u dołu lub z dodatkowym panelem w tym miejscu. Atutem kolekcji jest prosty, niewymagający kucia w posadzce montaż możliwy dzięki zastosowaniu dedykowanego odpływu z krótkim syfonem.

OPINIA EKSPERTA

Znana z produktów wysokiej klasy marka Marmorin proponuje uniwersalne formy na bazie koła, pasujące do wielu aktualnych trendów w wystroju wnętrz. Możliwość wyboru opcji jednolicie białej lub połączonej z czernią, kształt pozwalający na montaż na postumencie lub w blacie wspierają uniwersalność całej serii. Dwukolorowe rozwiązanie nie ma odpowiedników na rynku i czyni kolekcję DUO produktem ciekawym, dającym wiele możliwości aranżacyjnych. Prostota cienkościennych kształtów i mocny graficzny efekt, wynikający z zestawienia bieli przedmiotu z czarnymi elementami obudów, to wyróżniki tej luksusowej kolekcji.