Zaznacz stronę

DCU180Z

Samobieżny wózek transportowy akumulatorowy 18v li-ion

Marka:

MAKITA

Projekt:

MAKITA

Producent:

MAKITA Sp. z o.o.

Na rynku od:

2017

Cena od:

3444 zł

Edycja konkursu:

2018

 

Samobieżny wózek transportowy z napędem akumulatorowym zasilany jest akumulatorem 18 V. Istnieje możliwość przezbrojenia taczek na skrzynię lub platformę ładunkową w zależności od przewożonego ładunku. Pojemnik na akumulatory mieści dwa akumulatory – po wyładowaniu jednego można przyciskiem przełączyć urządzenie na drugi. Prędkość reguluje się spustem z dwoma biegami w przód oraz jednym do tyłu. Składane uchwyty pozwalają zaoszczędzić miejsce podczas przechowywania urządzenia, a dźwignia hamulca z mechanizmem blokującym zapobiega przypadkowemu stoczeniu się przy pochyłym terenie.

OPINIA EKSPERTA

Samobieżny wózek pełniący funkcję taczek lub niewielkiej platformy do przewożenia ładunku będzie prawdziwym wybawieniem dla osób pracujących przy budowach, w ogrodnictwie i rolnictwie. Możliwość odciążenia kręgosłupa, którą zapewnia urządzenie i znaczne przyspieszenie prac jest ze wszech miar korzystne dla pracownika, inwestora i pracodawcy. Spośród niewielu dostępnych na rynku urządzeń tego typu DCU180Z wyróżnia się solidnością wykonania i wieloma praktycznymi funkcjami, które czynią transportowanie ładunku łatwym i bezpiecznym.

UZASADNIENIE:
Jury wyraziło nadzieję, że wózek akumulatorowy stanie się wybawieniem dla pracujących na budowach, w ogrodnictwie, rolnictwie. Jego liczne funkcjonalności decydują o jego uniwersalnych zastosowaniach, a innowacyjne zabezpieczenia gwarantują bezpieczeństwo przy załadunku i wyładunku.