Zaznacz stronę

CZAJ

SERWIS PORCELANOWY DO KAWY I HERBATY

Marka:

ZACZYN

Projekt:

Grynasz Studio

Producent:

Zakłady Porcelany Stołowej ,,Karolina"

Na rynku od:

2017

Cena od:

od 60 zł

Edycja konkursu:

2017

Sfera:

Dom

 

Wykonana z najwyższej jakości materiałów porcelana to efekt współpracy marki ZACZYN z posiadającymi ponad 155 letnią tradycję Zakładami Porcelany Stołowej „Karolina”. Rodzina naczyń o ciekawej bryle i dodatkach z naturalnego korka składa się z czajnika, filtra przelewowego do parzenia kawy, trzech wielkości filiżanek, czarki, cukiernicy, małej salaterki przeznaczonej na przekąski i korkowej tacy. Kształty poszczególnych naczyń zaprojektowane zostały w sposób umożliwiający ich sztaplowanie i wygodne przechowywanie. Brzeg czajnika tworzy „lejek” tak by móc bezproblemowo napełnić go wodą.

Opinia eksperta

Nareszcie pojawił się na polskim rynku ambitny, minimalistyczny serwis na miarę XXI wieku zaprojektowany przez polskich projektantów i wyprodukowany przez polską fabrykę. Eksperci IWP podkreślili nie tylko mocno osadzony w trendach aspekt estetyczny, ale także funkcjonalności. Serwis „obsługuje” równocześnie podawanie kawy i herbaty – dzbanek ma specjalny ceramiczny sączek na herbaciany susz czy zmieloną kawę. Minimalistyczny wygląd jest przekonujący również dzięki najwyższej jakości porcelanie.

Jury doceniło odwagę minimalistycznego rozwiązania estetycznego, jaką wykazało się Grynasz Studio. Serwis Czaj, zgodnie z współczesnym trendami służy do podawania i kawy i herbaty, ale zachowuje swój silny indywidualny wyraz, który ma szansę zapewnić tej porcelanie sukces globalny.

 

Wyróżnienie Agencji Rozwoju Przemysłu S.A.