Zaznacz stronę

CREA

Ceramika i meble

Marka:

CERSANIT

Projekt:

ceramika: Mirosław Zapora; meble: Aleksandra Kula-Leśniak, Olga Szymańska; koordynacja całości konceptu: Maciej Studzieński

Producent:

CERSANIT S.A.

Na rynku od:

2018

Cena od:

od 449 do 1199 zł

Edycja konkursu:

2018

Kategoria:

Dom

 

CREA to przykład nowej koncepcji na rynku wyposażenia łazienek: pomieszczenie to traktowane jest na równi z pokojem, wyposaża się ją nie pojedynczymi elementami, ale kompletem ceramiki łazienkowej i mebli. Wyrafinowany design idzie tu w parze z zaawansowaną technologią, która podnosi walory użytkowe oraz poprawia trwałość poszczególnych produktów, w tym szafek umywalkowych i słupków. Za sprawą konsekwentnie stosowanego motywu cienkiej linii kompleksowa oferta produktów łazienkowych z kolekcji CREA jest spójna stylistycznie.

OPINIA EKSPERTA

Starannie zaprojektowana kolekcja łazienkowa CREA stanowi doskonale zharmonizowane stylistycznie połączenie nowoczesnej ceramiki sanitarnej i mebli. Na szczególną uwagę zasługują funkcjonalne rozwiązania (m. in. innowacyjna ceramika cienkościenna ROCKLITE oraz bezkołnierzowa technologia CleanOn, a dla płyt meblowych specjalne wzmocnienie przeciw wilgoci AQUASAFE), pozwalające na długoletnie komfortowe użytkowanie produktu. Poszczególne elementy kolekcji mogą być kupowane osobno i zestawiane w wielu wariantach, co daje możliwość indywidualnej aranżacji w dowolnej przestrzeni łazienkowej.