Zaznacz stronę

CREA

Pisuar

Marka:

Cersanit

Projekt:

Mirosław Zapora

Producent:

Cersanit SA

Na rynku od:

2019

Edycja konkursu:

2019

Sfera:

Publiczna

Cena:

840 zł

 

OPIS PRODUKTU 

Estetyczny oraz funkcjonalny w codziennym użytkowaniu pisuar. Brak wewnętrznego kołnierza, pozwolił na utworzenie gładkiej, ceramicznej bryły – dzięki temu, powierzchnie pisuaru są łatwo zmywalne i pozwalają na niezwykle proste zachowanie czystości oraz higieny. Pisuar został skompletowany z ceramicznym korkiem, przez co uzyskał jednolitą formę wzorniczą. Ceramika ma lekki kształt i jest jednym z elementów szerszej kolekcji ceramiczno-meblowej CREA przeznaczonej dla przestrzeni publicznych.

OPINIA EKSPERTA 

Pisuar łączy w sobie wyjątkową funkcjonalność i walory wizualne – neutralną stylistycznie a zarazem subtelną i elegancką formę pasującą do większości stylów architektonicznych. Prostota uwidocznionego w całości bezkołnierzowego wnętrza daje bardzo istotne w miejscach publicznych poczucie sterylności i ułatwia czynności obsługowe. Wykonany z odpornego na uszkodzenia materiału pisuar, charakteryzuje się trwałością i wyjątkową gładkością powierzchni, odpornej na tworzenie się osadów.

 

Uzasadnienie

Jury doceniło wyjątkową funkcjonalność i walory estetyczne pisuaru CREA. Brak wewnętrznego kołnierza pozwolił na stworzenie gładkiej, ceramicznej bryły – dzięki temu powierzchnia jest łatwo zmywalna. Uwagę zwraca także odporny na uszkodzenia materiał z którego wykonano pisuar, który charakteryzuje się trwałością i wyjątkową gładkością powierzchni, odpornej na tworzenie się osadów.