Zaznacz stronę

CELLFAST

Seria siekier

Marka:

Cellfast

Projekt:

KABO&PYDO, zespół konstruktorski Cellfast Design Group

Producent:

Cellfast Sp. z o.o.

Na rynku od:

2016

Cena od:

129-249 zł

Edycja konkursu:

2017

Sfera:

Dom

 

Seria bardzo wytrzymałych siekier, które sprawdzą się w najcięższych warunkach użytkowych przy wysokich obciążeniach mechanicznych – jej trzonki wykonano z materiałów kompozytowych o dużej wytrzymałości, a odkuwkę z wysokogatunkowej stali wzmocnionej dodatkowo hartowaniem indukcyjnym. Siekiery dobrze leżą w ręku dzięki trzonkom z antypoślizgową powierzchnią Safetouch. Każda siekiera ma osłonę z poręcznym uchwytem i skrytką na ostrzałkę. Siedem rożnych modeli pozwoli dobrać narzędzie idealne do potrzeb. Laureat IF Design Award 2017.

Opinia eksperta

Wielokrotnie nagradzana za wzornictwo spójna stylistycznie linia narzędzi ogrodniczych Cellfast wzbogaciła się o równie udany zestaw siekier. Najwyższej klasy narzędzia zostały starannie dopracowane pod kątem ergonomii. Każda siekiera posiada optymalnie wyprofilowany trzonek gwarantujący maksymalną stabilność uchwytu i bezpieczeństwo użytkowania. Gwarantem wysokiej jakości wyrobu są również użyte do produkcji materiały (stal hartowana + antypoślizgowy kompozyt z włóknem szklanym).

 

Jury wskazało na szeroki zakres typów linii siekier Cellfast ich funkcjonalność, zastosowanie najnowocześniejszych materiałów i technologii, które dbają o bezpieczeństwo użytkownika oraz na estetykę, która tworzy ze zwykłych narzędzi atrakcyjny produkt rynkowy.