Zaznacz stronę

BUTLOMAT

BEZOBSLUGOWY PUNKT SPRZEDAŻY BUTLI Z GAZEM

Marka:

AmeriGas

Projekt:

AmeriGas - dostawca technologii: NoaTech

Producent:

AmeriGas Polska Sp. z o.o.

Na rynku od:

2017

Sfera:

Usługi

Sieć ujednoliconych i zestandaryzowanych samoobsługowych punktów sprzedaży butli z gazem AmeriGas wypiera dotychczasowy model dystrybucji gazu, który polegał na sprzedaży butli przez sieć rozdrobnionych partnerów. Nowa usługa optymalizuje koszty logistyki, umożliwia predykcję sprzedaży, rozwiązuje problemy z płatnościami oraz otwiera kanał B2C. Instalowane w przestrzeni publicznej Butlomaty są proste w obsłudze i bezpieczne – mają certyfikat ATEX, który pozwala na ich użytkowanie w strefie zagrożonej wybuchem.

OPINIA EKSPERTA

Butlomat jest w pełni samoobsługowy – przyjazny interfejs urządzenia poprowadzi klienta przez proces wymiany pustej butli na pełną a maszyna sama, dzięki wyposażeniu w specjalistyczne czujniki i system wag (zapewniający bezpieczeństwo urządzenia oraz bieżącą weryfikację stanu butli i poziomu zawartego w niej gazu) sprawdzi oddawaną butlę, wyda napełnioną i zainkasuje należność. Dzięki Butlomatowi, gaz możemy kupować przez siedem dni w tygodniu, 24 godziny na dobę – w dogodnym miejscu i za atrakcyjną cenę.

JURY zwróciło uwagę na to, że butlomat jest kolejnym rozwiązaniem usługowym, ułatwiającym życie: znajduje się w często uczęszczanych miejscach i można z niego skorzystać o każdej porze dnia i nocy. Usługodawca gwarantuje pewność, że kupujący otrzymuje oryginalną, butlę, z plombą poświadczającą jej bezpieczeństwo oraz prawidłową ilość i jakość gazu.